KONFERENCE SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA 2022

Zveme Vás na XIV. CELOSTÁTNÍ KONFERENCI SEKUNDÁRNÍ OSTEOPORÓZA, která se uskuteční 22.4. - 23.4.2022 v prostorách Parkhotelu Plzeň.

Lyžařská soutěž lesníků

složena ze závodu obřího slalomu a lesnického biatlonu proběhla 20.1. a 21.1.2017 na Klínovci a Božím Daru

Konference klinické farmakologie

18. ČESKÁ KONFERENCE KLINICKÉ FARMAKOLOGIE, 22. ČESKÁ KONFERENCE TDM A 20. ČESKÁ KONFERENCE DURG Děkujeme všem účastníkům za přispění k zdárnému průběhu konference

TAMAVI - polohovací pomůcka

Nadále spolupracujeme s TAMAVI. Polohovací pomůcka TAMAVI naplňuje vize naší společnosti, věříme, že pomáhá v životě jejím uživatelům k posunu na jejich cestě životem.

Osobní


Finance

Společnost HILLARY consulting pomáhá již od roku 1993 svým klientům v řešení problematiky finanční a vzdělávací. Jsme zastánci osobních konzultací a individuálních poradenství a řešení. Snažíme se nalézt pro naše stávající i nové klienty reálné postupy při jejich cestě vzhůru za dosažením nové výstavby, realizace měkkých projektů, vzdělání a optimalizace toků peněz.

Od roku 2009 získáváme znalosti a zkušenosti se získáváním finančních prostředků z fondů Evropské unie. Ve spolupráci s českými i nadnárodními společnostmi zajišťujeme sestavení žádostí a následné řízení projektů.

Pro řešení osobních financí v oblasti bydlení a rekonstrukcí používáme optimální kombinace hypotéčních úvěrů v kombinaci s dalšími finančními produkty.

V oblasti zajištění máme pro vás široké spektrum finančních produktů od stavebního spoření, penzijního připojištění až po trend současnosti - investiční fondy.